Vypnout reklamy
1.12.2018

Hry, které jsou v této chvíli zdarma. Stahujte!

Pokud vyhledáváte nějaké nové android hry pro svůj telefon, ale nechcete za ně platit, tak v této chvíli máte po omezenou dobu nové hry, které jsou zdarma. Proto je zapotřebí jednat rychle. Pojďme se na to podívat. Datum ukončení akce je napsán vzhledem k vydání článku.

Real Drift Car Racing

  • Akce končí dnes

V této hře se vydáte na závodní dráhu, kde se budete snažit perfektně driftovat. Hra pochází od vývojáře Gameloft a tím pádem je k dispozici ve skvělém grafickém zpracování. Hru si již stáhlo přes 500 000 uživatelů a hodnocení je 4.6/5. Jedná se o velmi realistický simulátor, kde máte na 20 různých tratí a kariérní mód.

GoBotix

  • Akce končí za 3 dny

Jedná se o parádní logickou hru, která osloví zájmena hráče, kteří hráli hru Monument Valley a Portal 2. Je to na podobný způsob. Ovládáte svého robota do portálu, kde se přesunete zase o něco dále. Je potřeba problémy vyřešit. Hra nabízí celkem 23 úrovní.

Reporter 2

  • Akce končí právě dne

Celkem strašidelná hra, kde se budete bát vyjít kamkoliv. Pokud nejsou lekačky to co vyhledáváte, tak ji ani nehrajte. Nicméně příběh je vyprávěn z pohledu první osoby, který se odehrává v malém městečku. Jednoho dne bylo město šokováno. Stala se vražda a policie skrývá veškerá fakta a nechce, aby se cokoliv dostalo na veřejnost. Stanete se části tohoto příběhu. Teď je jenom na vás, jestli přežijete tento chaos.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.