Vypnout reklamy

Pokud vyhledáváte hry zdarma, tak právě teď máte šanci to zvládnout. K dispozici máme několik různých herních titulů. Jedná se třeba o strategií nebo akční hry. Každá hra má určený konec této akce, takže vás zároveň o konci informujeme. Jelikož jsou Vánoční svátky, tak určitě si najdete klid pro hraní. Goblin Defenders – Towers Rush […]

23.12.2018

Stáhněte si hry, které jsou pro tuto chvíli zdarma

Pokud vyhledáváte hry zdarma, tak právě teď máte šanci to zvládnout. K dispozici máme několik různých herních titulů. Jedná se třeba o strategií nebo akční hry. Každá hra má určený konec této akce, takže vás zároveň o konci informujeme. Jelikož jsou Vánoční svátky, tak určitě si najdete klid pro hraní.

Goblin Defenders – Towers Rush

Pokud vyhledáváte klasickou Tower Defense hru, tak právě tato hra je to správné pro vás. Titul nám připomíná starou dobrou Tower Defense mapu z Warcraftu, kde po vás šli různí nepřátele. Vaším úkolem je správně nastavit strategií a ubránit se před protivníky. Pokuste se je zároveň zastavit. K dispozici máte unikátní věže, které mohou být vylepšeny, 10 herních map a 3 možnosti obtížnosti.

The Hunt for the Lost Treasure

Jedná se o parádní hru, která je spíše klikací adventurou. Vaším úkolem je najít truhlu pirátů a vydat se na dobrodružství, které vás vede přes nádherný ostrov. Prozkoumávejte nejrůznější části hry, vyhledávejte vodítka, vyřešte logické úlohy. Hra navíc nabízí HD grafické zpracování, skvělý soundtrack a několik úkolu pro vyřešení.

Stickman Legends: Shadow War

Jedná se o skvělou hru, ve které si zahrajete hned za několik hrdinů. Každý z nich může být vylepšován a držet v ruce odlišnou zbraň a schopnosti. Hra nabízí hned několik různých části. Budete bojovat s hlavními hrdiny. K dispozici je mód pro více hráčů nebo jenom pro jednoho. Snažte se vyšplhat v žebříčků hráčů co nejvýše.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)