HTC 10 aktualizace – ještě před odesláním do světa

Telefon HTC 10 se ještě nedostal do prodeje a už je tady aktualizace. Ještě než se telefony naloží na letadlo a odletí do své finální destinace, tak dostanou systémovou aktualizaci. Tato aktualizace vylepšuje fotoaparát. Díky aktualizaci budou fotografie s malým světlem více ostřejší a čistější. Fotky, které budou pořízeny venku budou vylepšeny a laserový auto-focus […]

HTC 10

Telefon HTC 10 se ještě nedostal do prodeje a už je tady aktualizace. Ještě než se telefony naloží na letadlo a odletí do své finální destinace, tak dostanou systémovou aktualizaci.

Tato aktualizace vylepšuje fotoaparát. Díky aktualizaci budou fotografie s malým světlem více ostřejší a čistější. Fotky, které budou pořízeny venku budou vylepšeny a laserový auto-focus bude pracovat mnohem lépe.

Aktualizace také zlepší připojení v oblastech, kde je slabý signál díky Smart MIMO (multiple input-multiple output), což zlepší i připojení Wi-Fi připojení v místech, kde je opravdu slabý signál.

Evropské telefony dostanou tuto aktualizaci jako první a následně budou aktualizovány modely, které prodává samotné HTC.

Nikdo neví, kdy dorazí tato aktualizace taktéž na HTC 10 v U.S.