HTC má dvojnásobné tržby v září 2017 oproti minulému měsíci.

Společnost HTC zaznamenala dvojnásobné tržby v září 2017 a to ve výši 215 miliónů dolarů. V srpnu to bylo o poličku méně. Je pravděpodobné, že tržby byly zvýšeny dodávkami Google Pixel 2 telefony pro společnost HTC. Nicméně jako celek je tržba méně pozitivní. Když se na fotografií podíváte, tak
HTC padá

Společnost HTC zaznamenala dvojnásobné tržby v září 2017 a to ve výši 215 miliónů dolarů. V srpnu to bylo o poličku méně. Je pravděpodobné, že tržby byly zvýšeny dodávkami Google Pixel 2 telefony pro společnost HTC. Nicméně jako celek je tržba méně pozitivní.

Když se na fotografií podíváte, tak se jedná o 30% pokles mezi září 2016 a 2017. Září 2016 bylo víceméně lepší a teď je Září 2017 mezi měsíčně lepší, avšak horší oproti minulému roku. Co to pro firmu znamená? Že bude muset najít jinou strategií, jak své telefony vyrábět a prodávat.

zdoj: GSM ARENA

zdoj: GSM ARENA

No uvidíme ještě, jestli HTC dokáže udržet svůj silnější rok až do konce a to i po vydání HTC U11 Plus. Tento telefon má být prvním telefonem s displejem, který má poměr stran 18:9 a minimální rámeček.

Stále se jedná o 17% pokles co se týče srovnání s celým minulým rokem. Jedná se však o čísla, která neprošly auditem, takže se mohou ještě změnit.