Vypnout reklamy

HTC představí další tři nové telefony do konce roku 2017

Na začátku roku 2017 proběhla informace, že společnost HTC nevydá více jak 6-7 mobilních telefonu tento rok. Nicméně na komunitním fóru a Twitteru uživatel Corn Chen sdílí kódová označení pro další telefony, které mají přijít ke konci roku 2017. Jedná se tedy o mobilní telefony Ocean Master, Ocean Harmony a Ocean Lite. Podle Chen bude […]

HTC U11

Na začátku roku 2017 proběhla informace, že společnost HTC nevydá více jak 6-7 mobilních telefonu tento rok. Nicméně na komunitním fóru a Twitteru uživatel Corn Chen sdílí kódová označení pro další telefony, které mají přijít ke konci roku 2017.

Jedná se tedy o mobilní telefony Ocean Master, Ocean Harmony a Ocean Lite. Podle Chen bude mít Ocean Master 6 palcový displej a dva fotoaparáty s 12 MPx senzorem a druhý bude mít 8 MPx. Ocean Master má mít dále 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště nebo 6GB RAM a 128 GB interní úložiště.

Nicméně Ocean Lite a Ocean Harmony budou mít pouze jednu verzi a to se 4 GB RAM a 64 GB interním úložištěm. Rozdíl mezi nimi je ten, že „lite“ verze bude mít 5.2 palcový displej a „harmony“ má 6 palcový displej.

Nové telefony Ocean Master a Ocean Lite budou oznámeny v Listopadu a Ocean Harmony přijde na trh těsně před Vánoci.