HTC Bolt s kovovým designem, bez 3.5mm audio jacka

HTC je připraveno odhalit nový mobilní telefon pro střední třídu chytrých telefonu. Jedná se o HTC Bold s kódovým označením Acadia. Již jsme tento telefon mohli vidět na několika renderech, ale dnes díky Venture beat se můžeme podívat na reálné fotografie. HTC Bolt vypadá téměř jako HTC10 HTC Bolt
HTC Bolt

HTC je připraveno odhalit nový mobilní telefon pro střední třídu chytrých telefonu. Jedná se o HTC Bold s kódovým označením Acadia. Již jsme tento telefon mohli vidět na několika renderech, ale dnes díky Venture beat se můžeme podívat na reálné fotografie.

HTC Bolt vypadá téměř jako HTC10

HTC Bolt vypadá jako Lite verze HTC 10. K dispozici je také snímač otisků prstů, ale Bolt je poněkud větší než HTC10 a má 5,5 palcový displej s rozlišením 1080p. Další důležitá věc je ta, že telefon nemá 3.5mm jack. Sluchátka tak můžete spojit jen přes USB Typ-C. Vypadá to, že odstranění několik let staré technologie 3.5mm jack se stává trendem ve světě chytrých telefonu.

HTC Bolt má běžet na systému Android Nugát s UI Sense 8.0, 3 GB RAM, 64 GB rozšiřitelné úložiště, HTC boomSound a mnohem více. Informace o procesoru jsou pro nás neznámé.

HTC Bolt by se měl dostat na trh ještě tento měsíc, ale cenu stále neznáme.

HTC Bolt

HTC Bolt

HTC Bolt

HTC Bolt