HTC Bolt vypadá jako mini HTC 10

HTC Bolt může být další mobilním telefonem od společnosti HTC, která se potácí v červených číslech. Podle informací Evan Blass se jedná právě o mini HTC10. Chybí zde 3.5mm audio jack. HTC Bolt pouze s USB Typ C Již několik mobilních telefonu odstranilo 3.5mm jack a nahrazují ho USB TYP-C. Poslední telefon tak udělal iPhone. […]

HTC Bolt může být další mobilním telefonem od společnosti HTC, která se potácí v červených číslech. Podle informací Evan Blass se jedná právě o mini HTC10. Chybí zde 3.5mm audio jack.

HTC Bolt pouze s USB Typ C

Již několik mobilních telefonu odstranilo 3.5mm jack a nahrazují ho USB TYP-C. Poslední telefon tak udělal iPhone. Telefon je oproti HTC 10 menší a tenčí. Vypadá svou velikosti na HTC One.

HTC tak není první kdo odstraňuje 3.5 mm jack. Patří mezi ně i Motorola a LeEco nebo Apple iPhone 7. Do budoucna se tak bude dít u mnohem více mobilních telefonu.

HTC Bold - HTC Mini 10 ?

HTC Bold – HTC Mini 10 ?

Specifikace k telefonu HTC Bolt ještě nebyly zveřejněny, ale jak už to tak bývá tak u mini modelů se většinou zhoršují hardwarové parametry.

Jsou informace, že odhalení by mohlo přijít v říjnu.