HTC chytré hodinky mají opět zpoždění

Na začátku měsíce to vypadalo velmi nadějně. Po několika falešných nadějích, kdy jsme si všichni mysleli, že budou hodinky na světě, tak se nakonec vždy odložili. Podle Evan Blass měly vyjít HTC chytré hodinky 6. Června. Hlavní body v článku: Historie přesunu zveřejnění HTC chytrých hodinek Další zpoždění a následné zveřejnění, kdy se můžeme dočkat […]

Na začátku měsíce to vypadalo velmi nadějně. Po několika falešných nadějích, kdy jsme si všichni mysleli, že budou hodinky na světě, tak se nakonec vždy odložili. Podle Evan Blass měly vyjít HTC chytré hodinky 6. Června.

Hlavní body v článku:

  • Historie přesunu zveřejnění HTC chytrých hodinek
  • Další zpoždění a následné zveřejnění, kdy se můžeme dočkat HTC chytrých hodinek

No a je to tady zase. Po třetí nebo už možná po čtvrté (upřímně už ani nevíme) HTC řeklo, že jsou chytré hodinky připravené, ale zveřejnění bude posunuto. V záři roku 2014 bylo řečeno, že výroba byla navždy zrušena. O čtyři měsíce později bylo řečeno, že produkce chytrých telefonu opět začala.

Evan blass chytré hodinky od HTC opět přesunuty!

Evan blass chytré hodinky od HTC opět přesunuty!

Než HTC vydá své chytré hodinky, tak na světě budeme umět léčit rakovinu a diabetiky. Do té doby možná lidé ztratí zájem mít nějaké chytré hodinky. 

HTC chytré hodinky jsou opět přesunuty až na podzim roku 2016!