HTC Desire 620 – telefon nižší třídy

Poté co HTC vydalo mobilní telefon HTC One (M8), tak se také rozhodlo, že vydá telefon nižší třídy, který bude stát mnohem méně peněz. Pokud tedy máte rádi HTC a líbil se vám HTC One (M8), jen jste na něho neměli peníze, tak tohle je dobrá alternativa. Na Bulharské webové stránce Nixanbal.com byl ukázan právě […]

w1

Poté co HTC vydalo mobilní telefon HTC One (M8), tak se také rozhodlo, že vydá telefon nižší třídy, který bude stát mnohem méně peněz. Pokud tedy máte rádi HTC a líbil se vám HTC One (M8), jen jste na něho neměli peníze, tak tohle je dobrá alternativa.

Na Bulharské webové stránce Nixanbal.com byl ukázan právě HTC Desire 620. Originální verze byla velmi rychle stažená, ale stŕanka v cache zůstala.

htc-desire-816_opt mwc14_htcDesire610_620x433

Tento telefon bude pravděpodobně velmi brzy oficiálně oznámen. Bude mít 5 palcový displej o hodnotě 720p, 4 jádrový procesor o frekvenci 1,2GHz. Jedná se o 64-bit procesor a GPU Adreno 306, 1GB ram, 8GB vnitřní paměť, 8Mpx zadní kamera, 5 Mpx přední kamera. Nový chytrý telefon poběží na Android 4.4.4 KitKat, který bude mít uživatelské rozhraní HTC Sense 6.

Vše poběží ještě k tomu na 2100mAh baterii, kterou budete moc vyměnit.