Vypnout reklamy

HTC opět zveřejnila výsledky své společnosti, jak se jim dařilo během 31 dnů a bohužel mají špatnou zprávu. Firma má další propad ve svých prodejích a ani nový telefon U12+ tento propad nezachránila. Výdělek společnosti se pohybuje okolo 45.21 miliónů dolarů. Když si výdělek porovnáte s Červencem, tak je to pouze 0.77% propad, ale pokud […]

6.9.2018

HTC si moc s mobilem U12+ nepomohlo. Stále jsou na tom špatně.

HTC opět zveřejnila výsledky své společnosti, jak se jim dařilo během 31 dnů a bohužel mají špatnou zprávu. Firma má další propad ve svých prodejích a ani nový telefon U12+ tento propad nezachránila.

Výdělek společnosti se pohybuje okolo 45.21 miliónů dolarů. Když si výdělek porovnáte s Červencem, tak je to pouze 0.77% propad, ale pokud s minulým rokem, tak se jedná o propad 53.72%. Za celé období od 1. ledna do 31. srpna společnost měla výdělek okolo 580 miliónů dolarů a oproti roku 2017 se jedná o 54% propad, protože v roce 2017 k 31. srpnu měla společnost přes 1 miliardu dolarů.

Problém s propadem výdělků nezastavil ani nový vlajkový telefon HTC U12+. Teď je otázkou, jak dlouho tohle všechno společnost vydrží. Pokud bude tímto tempem pokračovat, tak rok 2018 bude prvním rokem, kdy společnost neprorazí 1 miliardovou hranici.

Můžete se podívat i na jejich akcie, který se propadly meziročně o 37,25%.

HTC Akcie

HTC Akcie

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.