HTC officiálně představil HTC One X+

HTC konečně officiálně představil jeho novou vlajkovou loď – One X+, která přináší řadu nových hardwerových vylepšení od původního One X. Taktéž bude obsahovat nové barevné schéma a novou verzi HTC Sense. Mezi základní vylepšení by řadil to, že se objeví se čtyřjádrovým NVIDIA  Tegra 3 procesorem taktovaným na 1.7 GHz, dále pak s  1 […]

HTC konečně officiálně představil jeho novou vlajkovou loď – One X+, která přináší řadu nových hardwerových vylepšení od původního One X.

Taktéž bude obsahovat nové barevné schéma a novou verzi HTC Sense.

Mezi základní vylepšení by řadil to, že se objeví se čtyřjádrovým NVIDIA  Tegra 3 procesorem taktovaným na 1.7 GHz, dále pak s  1 GB RAM a s 32 nebo 64 GB interní pamětí.

 

 

One X+

 

Displej telefonu je 4.7″ Super LCD2 s rozlišením 720p, který je chráněn pomocí Gorilla Glass 2 s filtrem pro minimální odraz světla.Fotoaparát je 8 Mpix autofocus s 28 mm objektivem, schopný nahrávat 1080p HD video.

Přední kamerka poslouží 1.8 Mpix s možnosti nahrávat 720p videa, což skvěle poslouží pro videohovory. Co se konektivity týče, mobil byl představen s Bluetooth 4.0 a NFC technologii.

ONe X+

Při pohledu na software zjistíme, že telefon běží na nejnovějším androidu 4.1 jelly bean s nástavbou HTC Sense 4+.

One X+ zavítá do prodejen v Evropě v průběhu tohoto měsíce.

Informace o předchůdci této verze najdete zde

One X+