Vypnout reklamy

HTC One X10 – reálné fotografie

Na začátku roku 2017 se na internet dostaly informace ohledně 5.5 palcovém HTC One X10 telefonu. Tento mobilní telefon je poháněn chipsetem Mediatek Helio P10 a má 16.3MPx fotoaparát, snímač otisků prstů a je bez fyzického tlačítka na přední straně. Poslední fotografie právě dokazují to, že telefon nemá fyzické tlačítko na přední straně, ale pouze […]

HTC One X10

Na začátku roku 2017 se na internet dostaly informace ohledně 5.5 palcovém HTC One X10 telefonu. Tento mobilní telefon je poháněn chipsetem Mediatek Helio P10 a má 16.3MPx fotoaparát, snímač otisků prstů a je bez fyzického tlačítka na přední straně.

Poslední fotografie právě dokazují to, že telefon nemá fyzické tlačítko na přední straně, ale pouze na boku. Telefon má zároveň pouze jednu kameru na zadní straně a dvojitým LED bleskem, snímačem otisků prstů a tlačítkem na zapnutí a zvýšení hlasitosti na boční straně.

HTC One X10

HTC One X10

HTC One X10

HTC One X10

Velikost displeje mobilního telefonu HTC One X10 je 5.5 palců Full HD a má 3GB RAM.

Na povrch se taktéž dostala přibližná cena, která se pohybuje okolo 174$. HTC tak může konkurovat telefonum jako je Meizu a Xiaomi.