HTC poslalo pozvánky na svou událost 2. Listopadu

HTC pravděpodobně oznámí další vlajkový telefon, který se jmenuje HTC U11 Plus. Má se tak stát 2. Listopadu v Taipei. Pozvánka byla odeslaná všem novinářům. Jak můžete vidět, tak pozvánka disponuje datem s informačním písmenkem „U“, což bude znamenat nové zařízení v sérií „U“. Podle všeho to bude telefon HTC U11 Plus – nový vlajkový […]

HTC U11 Plus

HTC pravděpodobně oznámí další vlajkový telefon, který se jmenuje HTC U11 Plus. Má se tak stát 2. Listopadu v Taipei. Pozvánka byla odeslaná všem novinářům. Jak můžete vidět, tak pozvánka disponuje datem s informačním písmenkem „U“, což bude znamenat nové zařízení v sérií „U“.

Podle všeho to bude telefon HTC U11 Plus – nový vlajkový telefon s displejem o velikosti 5.99 palců, 18:9 poměrem stran, QHD+ rozlišení (1440x2880px), Snapdragon 835 a 4 nebo 6GB RAM s interní paměti 64GB nebo 128GB.

HTC U11 Plus

HTC U11 Plus

Je pravděpodobné, že telefon dostane 12MPx optický stabilizátor se clonou f/1.7 a UltraSpeed automatickým ostřením. Dále 8MPx selfie fotoaparát. Není zde však informace o BoomSound reproduktorech.

HTC U11 Plus má být ve dvou barevných variantách. Černá a stříbrná. Jde vidět, že HTC nevzdává svůj business, ani přesto, že své funkcionality prodává Pixel telefonum od Google.