HTC Rapid Charger 2.0 oficiálně

Minulý měsíc Motorola představila super Turbo nabíječku, kteriu má i Nexus 9. Je vyrobena pomocí Qualcomm's Quick 2.0 technologie, která dodá šťávu vašemu produktu, který běží na chipsetu Snapdragon. Teď HTC uveřejnilo svůj produkt (nabíječku), která bude kompatibiln s HTC. HTC Rapid Charger 2.0 je 15W nabíječka pro mobilní telefony HTC, která dokáže nabít váš telefon mnohem rychleji, […]

Minulý měsíc Motorola představila super Turbo nabíječku, kteriu má i Nexus 9. Je vyrobena pomocí Qualcomm's Quick 2.0 technologie, která dodá šťávu vašemu produktu, který běží na chipsetu Snapdragon. Teď HTC uveřejnilo svůj produkt (nabíječku), která bude kompatibiln s HTC.

HTC Rapid Charger 2.0 je 15W nabíječka pro mobilní telefony HTC, která dokáže nabít váš telefon mnohem rychleji, než původní. Qualcomm řekl, že jejich technologie dokáže nabít jejich kompatibilní zařízení až o 75% rychleji, než obyčejná nabíječka.

HTC Rapid Charger 2.0 je kompatibilní s jakýmkoliv microUSB telefonem, ale pouze některe mají tu možnost využít tuto rychlo nabíječku. Patří mezi ně:

  • HTC One (M8)
  • HTC One (E8)
  • HTC One remix
  • HTC Desire Eye

Stále ještě není nikde publikováno, kolik bude stát nebo kdy půjde do prodeje. Motorola Turbo Charger stojí v USA 34,99$, takže je pravděpodobné, že tato nabíječka bude stát stejně. 

Kdy se ale začne prodávat v Česku to nevíme. Pravděpodobně někdy v roce 2015.

Různé nabíječky můžete najít na tomto serveru