Vypnout reklamy
15.7.2019

HTC se odrazilo ode dna a zdvojnásobila své tržby

HTC se může po dlouhých měsících alespoň trochu zaradovat. Meziročně je sice firma stále ve ztrátě, ale v červnu roku 2019 firma dosáhla tržeb 44$ miliónu, což je nejvyšší hodnota za posledních 7 měsíců.

Jelikož posledním dnem v 6 měsíci firmy uzavřely další kvartál, tak se očekávají finanční výsledky a právě i firmy HTC. HTC bude oznamovat své pololetní výsledky. Předběžně se dostává na částku 1.84$ miliard.

HTC Desire 19
HTC Desire 19

Meziměsíční nárůst

Navýšení tržeb na měsíční bázi je o neuvěřitelných 94.07%. Avšak roční pokles je 34%. Tím se firma dostala na nejnižší hodnotu od ledna roku 2018. Když firma vydala HTC U11, tak meziročně ji zisk stoupl.

HTC Desire 19
HTC Desire 19

HTC zase povstane za měsíc nebo dva poté, co vydá telefon Desire 19+. Dalším důvodem firmy HTC proč zůstat optimistický je právě telefon HTC U19e s čipem Snapdragon 710 i přesto, že si za něho firma řekla 420€.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.