Vypnout reklamy

HTC se stále potápí ke dnu

Možná to samotné HTC potřebuje, aby dosáhla svého dna od kterého se může znova odrazit nebo nastane to, co se stalo s Nokii. HTC se ale snaží bojovat třeba s novým HTC 10, ale jak už všichni víme, tak většinou jsou jejich telefony prodávaný s vysokou cenou. Špatné zprávy pro HTC – opět… První kvartál […]

HTC telefony se topí ve ztrátách

Možná to samotné HTC potřebuje, aby dosáhla svého dna od kterého se může znova odrazit nebo nastane to, co se stalo s Nokii. HTC se ale snaží bojovat třeba s novým HTC 10, ale jak už všichni víme, tak většinou jsou jejich telefony prodávaný s vysokou cenou.

Špatné zprávy pro HTC – opět…

První kvartál roku 2016 je horší než kdy jindy. Za první kvartál tohoto roku společnost ztratila 148$ miliónů.

V prvním kvartálu však HTC ještě nemělo svůj nový vlajkový telefon HTC 10. Co je horší, tak zisk byl pouze 14.8 miliard Taiwanských dolarů, což je propad o celých 64% oproti roku 2015!

Podle všeho jde vidět, že HTC prodává prostě méně každý rok.

Pomoc může přijít v podobě nového HTC 10, které má velmi dobré recenze. Nikdo neví, jestli to pomůže, ale může to být zase začátek, právě ten odraz ode dna.

Díky tomu, že je společnost ve ztrátách, tak se snaží nabízet telefony za nižší cenu a soustředí se pouze na ty produkty, které přinášejí nějaký profit.

HTC ztratilo už 50% své hodnoty ze 14. Března

HTC ztratilo už 50% své hodnoty ze 14. Března

Podle tohoto grafu jde vidět, že investoři vkládali naděje do HTC 10. Jenže na společnost stálé přicházejí špatné zprávy…

Zvládne HTC 10 vydělat pořádné peníze?