Vypnout reklamy

HTC U Ultra je oznámen: prémiový telefon se safirovaným sklem, Snapdragon 821

HTC Ultra

HTC dnes mělo naplánováno svou vlastní tiskovou konferencí. Na CES 2017 nic nového neukázali, ale dnes ukáže své mobilní telefony naplno. Název nového telefonu je HTC U Ultra. K oznámení také došlu u 5.2 palcového HTC U Play

První novinkou u tohoto telefonu je safirované krycí sklo na tomto zařízení.  Safír je extrémně odolný vůči poškrábání, proto se využívá u prémiových hodinek. Podle všeho však bude jen na limitovaném počtu zařízení HTC U Ultra, který bude dostupný později v tomto roce.

HTC U Ultra ve 4 barvách

HTC U Ultra ve 4 barvách

Regulérní telefon HTC U Ultra přijde s ochranným sklem. Nejpravděpodobnější je sklíčko Gorilla Glass.

Když jsme u displeje mobilního telefonu, tak ten bude mít 5.7 palců s rozlišením 1440 x 2560px. K dispozici je sekundární displej, kde bude čas a oznámení. HTC také poskytuje svou vlastní AI. Ta dokáže shromážďovat data na vstupu od uživatele, aby mohla v průběhu proaktivně pomáhat v hledání.

HTC U Ultra

HTC U Ultra

Reflexní sklo

Nové HTC U Ultra vyčnívá z davu se svým reflexním sklem na zadní straně. Telefon bude k dispozici v modré, růžové, bílé a černé barvě.

HTC U Ultra

HTC U Ultra

Funkce HTC U Sonic

Funkce HTC U Sonic přizpůsobí reprodukci zvuku z telefonu na nejlepší možnou úroveň. To bude pravděpodobně možné se sluchátky HTC Bolt. HTC U Ultra postrádá 3.5mm jack.

HTC U-Sonic

HTC U-Sonic

Telefon má Snapdragon 821, nikoliv Snapdragon 835

Mylně jsme se domnívali, že by tento telefon mohl být první s novým chipsetem Snapdragon 835, ale není tomu tak. Telefon disponuje Snapdragon 821 a má 4GB RAM a 64GB/128GB interní paměť s možností microSD.

Dále nechybí 12MPx UltraPixel fotoaparát a v předu 16MPx fotoaparát.

Telefon má k dispozici 3000mAh a nabíjí se pomocí USBV-C. Podle všeho má telefon stát 749$ v US a bude se odesílat uprostřed Března.