HTC U11 EYE v plné parádě

HTC má již dva telefony řady U11. Je zde základní model a pak plusový model U11+. Třetí model se ukáže příští týden a bude se nazývat HTC U11 EYE. Doufáme, že se společnosti HTC povede, protože v těchto těžkých dobách by měla mít firma podporu. U11 EYE bude patřit do střední třídy Tento telefon má […]

HTC U11 EYED

HTC má již dva telefony řady U11. Je zde základní model a pak plusový model U11+. Třetí model se ukáže příští týden a bude se nazývat HTC U11 EYE. Doufáme, že se společnosti HTC povede, protože v těchto těžkých dobách by měla mít firma podporu.

U11 EYE bude patřit do střední třídy

Tento telefon má mít podle všeho 6 palcový LCD displej s FullHD rozlišením a 18:9 poměrem stran. Právě čip je pouze Snapdragon 652 a má 4GB RAM se 64GB interní pamětí. Nebude chybět ani podpora microSD karet.

Kapacita baterie se pohybuje na úrovni 3930 mAh, USB-C a pravděpodobně se nedočkáme 3.5mm jack. Je tak jasné, že ho HTC již odstranil. HTC technologie Edge sense bude samozřejmostí. Telefon má mít Android 7 Nugát (škoda) a také cena telefonu bude okolo 11 tisíc.