HTC U11 Plus a U11 Life

Stále se k nám dostávají rendery těchto telefonu, ale nikdy ne pořádné reálné fotografie. Nicméně dnešek to změní a máme tak k dispozici opravdu velmi kvalitní fotografie. K dispozici bylo video, ale již bylo odstraněno. Právě díky tohoto videa jsme mohli zjistit, že HTC U11 Plus má 6 palcový displej, rozlišení 1440 x 2880 px […]

HTC U11

Stále se k nám dostávají rendery těchto telefonu, ale nikdy ne pořádné reálné fotografie. Nicméně dnešek to změní a máme tak k dispozici opravdu velmi kvalitní fotografie. K dispozici bylo video, ale již bylo odstraněno.

Právě díky tohoto videa jsme mohli zjistit, že HTC U11 Plus má 6 palcový displej, rozlišení 1440 x 2880 px s poměrem stran 18:9. Nový telefon má také malý rámeček, ale nemůže se tím postavit proti novému Galaxy S8, LG V30 nebo Apple iPhone X.

HTC U11 Plus nabídne snímač otisků prstů na zadní straně a to vedle kamery. Stejně jako HTC U11, tak i Plus verze přijde s Edge Sense, který dovoluje uživatelům ovládat telefon pouhým zmáčknutím telefonu.

2. Listopadu už oficiálně

Dále se k dispozici dostaly i informace o telefonu střední třídy HTC U11 Life. Oba telefony mají být představeny právě 2. listopadu.