HTC U 11 video teaser před představením, které bude 16. Května

HTC již potvrdilo, že oznámí nový vlajkový telefon HTC a to přesně 16. Května. Jedná se právě o HTC U 11, ale ještě stále nevíme, kdy bude dostupný k prodeji a hlavně kolik bude stát. Mezitím, co HTC nám o telefonu nedokáže moc říct, tak vydalo video, které zdůrazňuje jedinečné dotykové hrany telefonu.  K dispozici […]

HTC U 11

HTC již potvrdilo, že oznámí nový vlajkový telefon HTC a to přesně 16. Května. Jedná se právě o HTC U 11, ale ještě stále nevíme, kdy bude dostupný k prodeji a hlavně kolik bude stát. Mezitím, co HTC nám o telefonu nedokáže moc říct, tak vydalo video, které zdůrazňuje jedinečné dotykové hrany telefonu. 

K dispozici bude v telefonu HTC  U 11 jedinečný systém gest. Ovládání gesty celý telefon.

Technické specifikace telefonu HTC U 11

Cenu neznáme, datum vydání taktéž ne. Ale podle nejnovější zpráv má HTC U 11 procesor Qualcomm Snapdragon 835 se 4GB RAM a 64GB interní paměti. Nový vlajkový telefon se chlubí taktéž 5.5 palcovým displejem s QHD rozlišením (2560 x 1440px)

Není zde však žádná zmínka, že by HTC U 11 mělo mít dual-lens kameru na zadní straně. Ačkoliv zprávy naznačují k tomu, že U 11 příjde s 12 MPx fotoaparátem na zadní straně a 16 MPx selfie kamerou. Telefon bude disponovat obrovskou baterií 4000 mAh. 

HTC U 11

HTC U 11

HTC U 11 bude k dispozici v pěti barevných variantách. Černá, bílá, modrá, červená a stříbrná. A i přesto, že odhalení bude za necelý měsíc, tak HTC bude udržovat uživatelé neustále napnuté a pomaličku bude tento telefon odkrývat ve svých prohlášení.