Vypnout reklamy

HTC U12 Life bude první telefon společnosti s čipem Snapdragon 660. Nový test na Geekbench odhalil specifikace mobilního telefonu. Dále telefon bude disponovat 4GB RAM a systémem Android 8.1 Oreo. Jedná se tak o trošku menší upgrade oproti předchozím informacím, které kolem telefonu kolovaly. Life verze je spíše taková “lite” verze telefonu HTC U12+, který […]

29.8.2018

HTC U12 Life dostane čip Snapdragon 660 namísto 636

HTC U12 Life bude první telefon společnosti s čipem Snapdragon 660. Nový test na Geekbench odhalil specifikace mobilního telefonu. Dále telefon bude disponovat 4GB RAM a systémem Android 8.1 Oreo.

Jedná se tak o trošku menší upgrade oproti předchozím informacím, které kolem telefonu kolovaly.

HTC U12 Life

HTC U12 Life

Life verze je spíše taková “lite” verze telefonu HTC U12+, který je jediným vlajkovým telefonem společnosti pro tento rok. Přední část telefonu bude vypadat jako U12+ a to díky 6 palcovému displeji s rozlišením 1080 x 2160 px. Nicméně zadní část bude jiná. Trošku takový mix mezi Pixel a iPhone X. K dispozici je duální fotoaparát se 16 MPx + 5 MPx kamerou a selfie se 13 MPx LED bleskem.

HTC U12 Life bude odhalen za 2 dny.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.