Vypnout reklamy

HTC U12+ se čtyřmi kamerami

Pravděpodobně se jedná o finální verzi HTC U12+. Již jsme vás informovali, že HTC U12+ Galaxy S9+bude jediný vlajkový telefon této společnosti tento rok. Právě tento telefon bude konkurovat a Huawei P20 Pro. Oznámení tohoto telefonu je naplánováno na polovinu května.

  • Silný čip Snapdragon 845
  • Čtyři fotoaparáty
  • Minimální rámeček

Displej 18:9, dva selfie fotoaparáty

HTC bude následovat módní hit v podobě displeje 18:9. Zajímavé je, že společnost se rozhodla, že u telefonu nebude mít výřez, tak jak to poslední dobou u telefonu bývá. Namísto toho se soustředí na zmenšení horní a spodní části rámečku.

Telefon podle fotografií disponuje čtyřmi fotoaparáty. První dva jsou na selfie a druhé dva jsou na zadní straně telefonu. Na zadní straně taktéž vidíme snímač otisků prstů.

Na pravé straně rámečku je „home“ a „power“ tlačítko a dvě tlačítka na ovládání hlasitosti, mezitím co na levé straně je slot na SIM kartu a pravděpodobně i microSD. Na spodní straně telefonu je reproduktor a USB – C port. Bohužel HTC nedisponuje 3.5mm jackem.

Specifikace

Telefon disponuje silným čipem Snapdragon 845 a 6GB RAM s interním úložištěm 128GB. Telefon bude disponovat od počátku systémem Android 8.1.

Stejně jako Sony, tak i firma HTC se snaží snížit náklady, aby zlepšily ziskovost. Společnost ztratila přes 570 miliónu dolarů v roce 2017 a proto HTC přikročilo ke změně strategie, kdy vydá za rok pouze jeden vlajkový telefon. Podle všeho tak společnost přeskakuje i standardní model HTC U12.