HTC zažívá krušné chvíle

V lednu se opět HTC propadlo a výdělek je na šestiměsíčním minimu. HTC zveřejnilo finanční zprávu o stavu její společnosti a nevypadá to vůbec dobře. V minulosti se HTC pěkně dařilo a vydávali nové telefony jeden za druhým. Prvně měli telefony i na Window Phone systému, ale následně přešli na Android. Nicméně od té doby, […]

HTC padá

V lednu se opět HTC propadlo a výdělek je na šestiměsíčním minimu. HTC zveřejnilo finanční zprávu o stavu její společnosti a nevypadá to vůbec dobře.

V minulosti se HTC pěkně dařilo a vydávali nové telefony jeden za druhým. Prvně měli telefony i na Window Phone systému, ale následně přešli na Android. Nicméně od té doby, což je pěkných pár let, to jde s HTC z kopce. I když telefony nejsou špatné, ale více méně jsou drahé a nenabízejí ani nic navíc, než konkurence.

Roční propad o celých 27%!

V prosinci 2017 se výdělek propadl o 15.3% a na roční bázi to je propad o celých 27%. Konsolidovaný příjem je 116,12 miliónu dolarů.

HTC se dohodlo s Google

Propad financí ve společnosti HTC není žádné překvapení. Proto pravděpodobně HTC přistoupilo na dohodu s Google pro patenty a také Pixel tým. Díky tomu by v prvním kvartálu roku 2018 mělo být poprvé ukončeno neskutečný propad po 10 souvislých čtvrtletí.