Vypnout reklamy

Huawei právě oznámilo, že se jim podařilo prodat 100 miliónu telefonu k tomuto datu

Huawei firma

Na začátku června Huawei oficiálně potvrdilo, že mají za cíl tento rok prodat 200 miliónů telefonu. Oproti roku 2017 by to bylo zlepšení o 47 miliónu a včera společnost oznámila, že je již v polovině.

Toto oznámení přišlo ve chvíli, kdy se představoval nový telefon Huawei Nova 3i a bylo taktéž ukázáno, jak rychle značka Huawei každý rok roste. Pokud to takhle půjde dále, tak společnosti Huawei se pravděpodobně podaří tohoto cíle 200 miliónů dosáhnout.

Vlajkový telefon Huawei P20 a P20 Pro přispěli k tomuto číslu se 6 milióny prodanými kusy a Huawei P20 Lite se zase u zákazníků osvědčila jako nejoblíbenější telefon, protože v květnu 2018 se stal telefon 7. nejlepším telefonem v celosvětovém měřítku.

Značka honor

Nicméně pod značka Honor zvýšila svůj mezinárodní prodej o 150% a právě na tuto značku se tento rok firma zaměřila. Vlajkový telefon Honor 10 má již 3 milióny prodaných telefonu a to od května 2018, což je dva měsíce.

Pokud bude Huawei takto silný, tak se může stát, že předčí společnost Apple v celosvětovém měřítku a sesadí ji ze druhého místa. Na první místo má Huawei ještě daleko, protože prozatím je držena společnosti Samsung.

Zdroj