Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Huawei pracuje na telefonu s dírou v displeji pro fotoaparát namísto výřezu
20.7.2018

Huawei pracuje na telefonu s dírou v displeji pro fotoaparát namísto výřezu

Podle Korejského zpravodajského serveru pracuje Huawei na něčem zajímavé. Podle všeho by taková možnost mohla ukončit éru výřezu, takže celkem rychle. Nicméně není to nic skvělého a nemusí se vám to vůbec líbit.

Již na videu můžete vidět, jak se s tím chce Huawei vypořádat. Displej by kolem senzorů oplýval ze všech stran a nebyl by ohraničen výřezem. Inženýři chtějí odstranit horní rámeček a nechat si tak opět trochu pro displej.

Problémem jsou otázky, jak to bude všechno fungovat a čím bude volné místo nahrazeno? Na fotce také vidíme malý prostor pro sluchátko a další senzory. Selfie fotoaparát bude v displeji.

Oppo to vyřešilo výsuvným selfie fotoaparátem

No bude to zajímavé. Firmy jako Oppo vyřešily tento problém, že se jim selfie fotoaparát vysouvá. Huawei chce získat větší podíl displeje na celkové ploše přední strany telefonu.

Podle všeho má Huawei s takovým displejem přijít na konci roku a to se 6.39 palcovým.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.