Vypnout reklamy

Nový vylepšený MediaTek M6 Turbo tablet bude k dispozici prozatím v Číně. Nicméně je tady možnost že dorazí i do České republiky.

Huawei prozatím na trh v Číně vydal nový MediaPad M6 tablet. Říkáme prozatím, protože se klidně může objevit v EU. Tento tablet přichází s přídavnou 2GB RAM. To znamená v prodeji bude i se 6GB RAM.

Společnost neřekla s jakým čipem však dorazí, ale vypadá to na klasický high-end čip Kirin 980. Huawei také do názvu tabletu přidává zajímavé jméno jako je M6 Turbo s více jak dvěma barvami. Tablet dorazí v červené a modré barvě. A na zadní straně tabletu se objevují zajímavé vzory podle toho, pod jakým světlem tablet je. Je to docela trend v posledních verzích chytrých telefonu od Huawei

Displej

MediaPad M6 Turbo disponuje 8.4 palcovým 2560×1600 IPS dotykovým displejem stejně jako tablet bez turbo a má také Kirin 980, microSD, 13MPx zadní kameru, 8MPx přední kameru, 6100mAh baterií, 128GB interní úložiště, Android 9 Pie, EMUI 9.1.

Wi-Fi verze by měla stát 343€ a 4G model pak 381€. Uvidíme, jestli se tablet objeví i mimo Čínu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.