Vypnout reklamy

Huawei prozatím na trh v Číně vydal nový MediaPad M6 tablet. Říkáme prozatím, protože se klidně může objevit v EU. Tento tablet přichází s přídavnou 2GB RAM. To znamená v prodeji bude i se 6GB RAM.

Společnost neřekla s jakým čipem však dorazí, ale vypadá to na klasický high-end čip Kirin 980. Huawei také do názvu tabletu přidává zajímavé jméno jako je M6 Turbo s více jak dvěma barvami. Tablet dorazí v červené a modré barvě. A na zadní straně tabletu se objevují zajímavé vzory podle toho, pod jakým světlem tablet je. Je to docela trend v posledních verzích chytrých telefonu od Huawei

Displej

MediaPad M6 Turbo disponuje 8.4 palcovým 2560×1600 IPS dotykovým displejem stejně jako tablet bez turbo a má také Kirin 980, microSD, 13MPx zadní kameru, 8MPx přední kameru, 6100mAh baterií, 128GB interní úložiště, Android 9 Pie, EMUI 9.1.

Wi-Fi verze by měla stát 343€ a 4G model pak 381€. Uvidíme, jestli se tablet objeví i mimo Čínu.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.