Vypnout reklamy

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery

Vydáno dne: 19.11.2020

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Huawei postupnými krůčky dostává jednotlivé aplikace do obchodu AppGallery a celkem tak buduje konkurenci pro Google.

AppGallery se již pomalu stává dobrou alternativou k obchodu Google a nyní Huawei oznámil, že přidávají novou aplikaci Moovit, která patří mezi největší cestovatelské aplikace.

Moovit je Izraelská služba, která umožňuje plánovat své výlet. Platforma dokáže získávat informace skrz API a to ohledně dopravě a v reálném čase dokáže říct, kdy máte vystoupit.

Huawei AppGallery
Huawei AppGallery

Přes 865 miliónu lidí z 3200 měst ve 106 státech světa. Aplikace nabízí možnosti jako cestování autobusem, vlakem, na kole, elektronickým skůtrem.

Aplikace je již nyní dostupná v Huawei AppGallery a lze se na ní dostat i skrz web moovitapp.com. Společnost podle všeho bude upravovat webové rozhraní hlavně pro Huawei prohlížeč, ale lze se na web dostat i skrz jiné virtuální zařízení.

Huawei AppGallery již nabízí HERE WeGo, TomTomGo, Maps.me a Sygic.

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei
Intel a Huawei

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní Přečíst si více

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.
Huawei firma

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, Přečíst si více

HarmonyOS 2.0, EMUI 11 a HMS se poprvé otevírají vývojářům
Harmony OS

Společnost Huawei představuje nový HarmonyOS 2.0, který bude příští rok na telefonech Huawei, dále nové EMUI 11 a celkový ekosystém Přečíst si více

Tágy: