Vypnout reklamy

Huawei Mate 30 mobilní telefon se dobře prodává v Číně a již Huawei překonal hranici 1 miliónu prodaných mobilních telefonu.

Huawei podle všeho prodalo již 1 milión mobilních telefonu Mate 30 a Mate 30 Pro. Tyto telefony šly do prodeje v Číně a to 26. září.

Podle všeho této statistiky firma dosáhla během několika hodin, protože hned po oznámení se otevřel obchod v Shenzhenu a to včetně online objednávek.

Huawei Mate 30
Huawei Mate 30

Není jisté, jestli je statistika úplně pravdivá, ale kvůli US vzrostla domácí poptávka po domácích výrobcích a na druhou kolej lidé odsunuli telefony Apple, kterým se již v Číně nedaří. Telefony Mate 30 nedorazí s Google službami, což v Číně ani nevadí, protože tyto služby nemají povoleny.

K dispozici máme fotku z Weibo sociální sítě, kde jsou na fotce lidé, kteří se chystají koupit si telefony do nově otevřeného obchodu v Shenzhenu.

V Evropě se má telefon objevit někdy tento měsíc. Přesné datum nebylo řečeno.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.