Vypnout reklamy
8.10.2019

Huawei již prodalo přes milión Mate 30

Huawei podle všeho prodalo již 1 milión mobilních telefonu Mate 30 a Mate 30 Pro. Tyto telefony šly do prodeje v Číně a to 26. září.

Podle všeho této statistiky firma dosáhla během několika hodin, protože hned po oznámení se otevřel obchod v Shenzhenu a to včetně online objednávek.

Huawei Mate 30
Huawei Mate 30

Není jisté, jestli je statistika úplně pravdivá, ale kvůli US vzrostla domácí poptávka po domácích výrobcích a na druhou kolej lidé odsunuli telefony Apple, kterým se již v Číně nedaří. Telefony Mate 30 nedorazí s Google službami, což v Číně ani nevadí, protože tyto služby nemají povoleny.

K dispozici máme fotku z Weibo sociální sítě, kde jsou na fotce lidé, kteří se chystají koupit si telefony do nově otevřeného obchodu v Shenzhenu.

V Evropě se má telefon objevit někdy tento měsíc. Přesné datum nebylo řečeno.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.