Huawei Mate 10 Pro

Máme k dispozici první reálný pohled na nový telefon Huawei Mate 10 Pro a to vše díky známému Evan Blass. Jak můžete vidět, telefon bude mít opravdu malý rámeček a velký displej. Zároveň máme k dispozici barevnou škálu. Huawei Mate 10 Pro verze Mějte na paměti, že Mate 10 PRO je právě jedna z několika verzí, […]

Huawei Mate 10 Pro

Máme k dispozici první reálný pohled na nový telefon Huawei Mate 10 Pro a to vše díky známému Evan Blass. Jak můžete vidět, telefon bude mít opravdu malý rámeček a velký displej. Zároveň máme k dispozici barevnou škálu.

Huawei Mate 10 Pro verze

Mějte na paměti, že Mate 10 PRO je právě jedna z několika verzí, které přijdou na trh. K dispozici je také verze LITE, REGULAR nebo PORSCHE. Telefon disponuje clonou f/1.6, což je naprosto skvělé, protože dokáže dělat dobré fotografie i v případě, kdy není tolik světla.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 bude představen 16. října a očekává se 5.9 palcový displej s 1080p LCD. Mate 10 Lite bude mít o něco horší čip Kirin, takže pomalejší. Nový Mate 10 má mít Kirin 970, tedy high-end a nejnovější čip od Huawei.