Vypnout reklamy

Huawei Mate 10 teaser video se značkovým fotoaparátem LEICA (certifikace)

Nová řade Huawei Mate 10 má být jako vždy senzační, silná a konkurence schopná. Podívejte se na první oficiální teaser video nového chytrého telefonu. Toto video pochází z německého Huawei Mobile centra. Jedná se o krátké video, která vám má říct, co očekávat od „nové Mate série“. Přijde si „ultimátním“ fotoaparátem. Specifikace Huawei Mate 10 […]

Huawei Mate 10

Nová řade Huawei Mate 10 má být jako vždy senzační, silná a konkurence schopná. Podívejte se na první oficiální teaser video nového chytrého telefonu. Toto video pochází z německého Huawei Mobile centra. Jedná se o krátké video, která vám má říct, co očekávat od „nové Mate série“. Přijde si „ultimátním“ fotoaparátem.

Specifikace Huawei Mate 10

Fotoaparát je však svým způsobem podobný tomu v Mate 9. K dispozici je 12 MPx barevný senzor a 20 MPx senzor. Avšak je jasné, že Huawei udělal pár vylepšení, takže v nové verzi 10 bude telefon fotit o trošku jinak. Nicméně krom LEICA kamery, tak zde bude osmijádrový Kirin 970 procesor s QHD „Entire View“ (Samsung má Infinity displej, LG má Full Vision) displejem se 6 palci, spousty RAM a interního prostoru.