Huawei Mate 10 další vlajkový telefon je k vidění před vydáním

Huawei oficiálně odhalí nový vlajkový telefon Huawei Mate 10 a to za necelý měsíc tedy 16. října. Nicméně fotografie je už na světě, a také pár informací ohledně specifikací či designu. Huawei Mate 10 je něco jako Note pro Samsung Mate 10 je pro společnost velkým telefonem, tak jak je Note pro Samsung (ale bez […]

Huawei oficiálně odhalí nový vlajkový telefon Huawei Mate 10 a to za necelý měsíc tedy 16. října. Nicméně fotografie je už na světě, a také pár informací ohledně specifikací či designu.

Huawei Mate 10 je něco jako Note pro Samsung

Mate 10 je pro společnost velkým telefonem, tak jak je Note pro Samsung (ale bez stylusu). Očekává se také, že na trh přijde poprvé telefon, který bude téměř bez rámečkový. Na bocích je rámeček opravdu tenký, ale na této fotografií vidíme i malý rámeček nahoře i dole.

Tento nový telefon bude mít svůj Kirin 970 čip, který má podporu pro rychlejší duální fotoaparát a zároveň Huawei do umělé inteligence, protože tento čip touto technologií disponuje.

Jedná se tedy o specifikace 5.9 palcový displej, 3.5mm jack, USB-C, 6GB RAM a 64GB interní úložiště, 4200 mAh baterií. Stát bude okolo 650$.

Je docela možné, že právě MATE 10 půjde dostat i v jiných zemích světa včetně České republiky.