Vypnout reklamy

Huawei Mate 11 (nebo Mate 20) míří ke snímači otisků pod displej.

Vydáno dne: 24.3.2018

Tento rok je kolem tohoto snímače tolik povyku, že se nestíháme divit. Jelikož vivo X20 Plus UD a X21 UD tento snímač mají, tak ostatní výrobci se snaží tento snímač mít naprosto dokonalý a hlavně, aby byli před konkurencí.  Huawei a snímač otisků prstů pod displejem Huawei se pravděpodobně vydává cestou snímač otisků prstů pod […]


Tento rok je kolem tohoto snímače tolik povyku, že se nestíháme divit. Jelikož vivo X20 Plus UD a X21 UD tento snímač mají, tak ostatní výrobci se snaží tento snímač mít naprosto dokonalý a hlavně, aby byli před konkurencí. 

Huawei a snímač otisků prstů pod displejem

Huawei se pravděpodobně vydává cestou snímač otisků prstů pod displejem taktéž a to pro následující Mate 11 (nebo Mate 20 – od doby, kde P série skočila z čísla 10 na 20). Huawei řekl, že si vybral použít Qualcomm ultrasonic snímač otisků prstů. Nový Mate tak může být první model s tímto senzorem na trhu.

Mate 11/20 se očekává ve třetím nebo čtvrtém čtvrtletí (pravděpodobně září nebo říjen). Qualcomm má svého partnera na Taiwanu GIS a China O-film Tech, oba se specializují na nabídky technologií snímačů otisků prstů pod displejem. Právě tyto dvě firmy budou s Qualcomm spolupracovat.

Je 3x dražší než ostatní součástky, ale modul je opravdu tenký a má pouze 0,44mm a pracuje až do 800 micro sklíčko. Qualcomm navíc bude fungovat se snímačem i v případě, kdy budete mít špinavé ruce nebo mokré.

Huawei není jediná Čínská společnost, která vyhledává možnost mít snímač otisků prstů pod displejem. Pracují na tom také firmy Samsung nebo Apple.

Další zajímavé příspěvky
Huawei Mate 20 X je v TOP 20 na DxOMark
Huawei Mate X

Huawei Mate 20 X se objevil na DxOMark v testu fotoaparátu. I přesto, že Mate 20 X používá stejný hardware, Přečíst si více

Huawei Mate 20 X (5G) konečně v prodeji
Huawei Mate 20 X (5G)

Huawei Mate 20 X (5G) k dispozici v prodeji v UAE a Amazon Italy za 1099€. V Itálií je již Přečíst si více

Huawei Mate 20 X 5G v ČR

Huawei Mate 20 X 5G v České republice od poloviny července k před-objednání. Telefon má čip Kirin 980 a pokročilé Přečíst si více

Huawei Mate 20 X 5G
Huawei Mate X - ohebný telefon

Nový telefon Huawei Mate 20 X dorazí na trh v červnu a to zároveň s telefonem Mate X. Nicméně 5G Přečíst si více