Vypnout reklamy

Budoucnost chytrých telefonu Huawei byla v poslední době na vážkách a to právě kvůli různým zákazům ze strany firmy USA. Nicméně i přesto Huawei potvrdilo datum vydání nového telefonu Mate 30 a to již 19. září v Mnichově.

Společnost bude mít plně kruhové uspořádání svých kamer a LED blesku. K dispozici máme různé rendery pouzder, které toto uspořádání potvrzuje.

Specifikace

Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro bude k dispozici s čipem Kirin 990 a představil se na IFA 2019. Telefon s OLED displejem 6.7 palců pro verzi Pro a rychlým nabíjením o výkonu 55W. Na zadní straně budou také dva 40MPx senzory + hloubkový senzor.

Očekává se, že dorazí se systémem Android Pie nebo Android 10. Avšak uvidíme, protože podle všeho Mate 30 bude bez služeb Google. Možná se dočkáme Harmony OS?

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.