Vypnout reklamy

Huawei Mate 30 již 19. září. Máme k vidění i rendery, které zobrazují pouzdro mobilního telefonu a tím i kruhové uspořádání fotoaparátů.

Budoucnost chytrých telefonu Huawei byla v poslední době na vážkách a to právě kvůli různým zákazům ze strany firmy USA. Nicméně i přesto Huawei potvrdilo datum vydání nového telefonu Mate 30 a to již 19. září v Mnichově.

Společnost bude mít plně kruhové uspořádání svých kamer a LED blesku. K dispozici máme různé rendery pouzder, které toto uspořádání potvrzuje.

Specifikace

Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro bude k dispozici s čipem Kirin 990 a představil se na IFA 2019. Telefon s OLED displejem 6.7 palců pro verzi Pro a rychlým nabíjením o výkonu 55W. Na zadní straně budou také dva 40MPx senzory + hloubkový senzor.

Očekává se, že dorazí se systémem Android Pie nebo Android 10. Avšak uvidíme, protože podle všeho Mate 30 bude bez služeb Google. Možná se dočkáme Harmony OS?

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.