Vypnout reklamy

Nový Huawei P30 se má objevit na MWC 2019 na konci února. Nicméně nejedná se o jediný high-end telefon, který se dostane na trh v roce 2019. Ve druhé polovině roku se má objevit i série Mate 30. Huawei zveřejnil patent na CNIPA pro pouzdro chytrého telefonu a je zde obrovská kamera, kde je místo […]

Nový Huawei P30 se má objevit na MWC 2019 na konci února. Nicméně nejedná se o jediný high-end telefon, který se dostane na trh v roce 2019. Ve druhé polovině roku se má objevit i série Mate 30.

Huawei zveřejnil patent na CNIPA pro pouzdro chytrého telefonu a je zde obrovská kamera, kde je místo pro pět senzorů. Místo pro kameru je ve čtverci a je větší jak u Mate 20 Pro.

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro

Podle posledních informací bude Huawei P30 Pro prvním telefonem od Huawei, který nabídne čtyři senzory fotoaparátu na zadní straně. Kamery budou umístěny v horní levé straně, stejně jako u P20.

Huawei nebude jediným výrobce, který v roce 2019 dorazí s pěti senzory na zadní straně. Taktéž se chystá Nokia 9 Pureview na MWC 2019.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.