Vypnout reklamy

Huawei Mate 30 Pro na promo fotkách

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro má svou novou reklamní fotografií, kde můžeme vidět jak přední, tak i zadní část telefonu. Na zadní straně vidíme kruhový fotoaparát a v přední části je zase menší výřez.

Podle všeho má mít telefon v zadní části čtyři senzory fotoaparátu. Tři kamery by dávaly smysl, kdy třeba takový telefon P30 měl tři kamery a blesk. Nicméně na této reklamní fotografií vidíme, že blesk se přesunul do levé části telefonu.

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Co tedy bude čtvrtá kamera dělat? Podle všeho buď se jedná o širokoúhlý senzor nebo se bude jednat o klasický 3D senzor (pravděpodobně ToF).

Již víme z předešlých informací, že Mate 30 Pro má mít dva velké senzory jakožto hlavní a širokoúhlý. Třetí kamera by mohla být periskopická na 5x ZOOM.

Rychlé nabíjení

Nabíjení je skrz drát se 40W, ale bezdrátové nabíjení je celkem také rychlé a to 27W. Nedávno Huawei certifikoval 30W bezdrátovou nabíječku. Má se jednat prozatím o nejrychlejší bezdrátovou nabíječku, jakou jsme kdy mohli vidět.

Je jasné, že telefon bude disponovat novým čipem Kirin 990, který byl již oficiálně potvrzený. Nový telefon Huawei Mate 30 se oficiálně představí již 6. září a tedy půjde do konkurenčního boje s firmou Apple a novým iPhone.

Zdroj