Vypnout reklamy

Během tiskové konference v Shenzhenu, kde Huawei probíral budoucnost nového Mate X, tak řekl jednu dobrou a jednu špatnou zprávu.

Vydání mobilního telefonu Huawei Mate X je posunuto ze září až na listopad tohoto roku. Je potřeba opět zlepšit design telefonu, aby se telefon lépe ovládal a vydržel.

Stále je co zlepšovat a firma tak musí překonávat technologické překážky asi stejně jako Samsung. Podle všeho má nový design přinést menší tlačítko pro zapínání a další změny. Ty přicházejí na popud lidí, kteří telefon využívají a testují ho.

Dobrá zpráva je také ta, že firma chystá i svého nástupce pro příští rok. Bude mít více displejů. Je tedy možné, že příští rok se skládané telefony na plno rozjedou.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.