Vypnout reklamy

Nový telefon Huawei Mate X dorazí již v listopadu tohoto roku. Avšak jedná se o další zpoždění, kdy telefon měl dorazit už v září.

Během tiskové konference v Shenzhenu, kde Huawei probíral budoucnost nového Mate X, tak řekl jednu dobrou a jednu špatnou zprávu.

Vydání mobilního telefonu Huawei Mate X je posunuto ze září až na listopad tohoto roku. Je potřeba opět zlepšit design telefonu, aby se telefon lépe ovládal a vydržel.

Stále je co zlepšovat a firma tak musí překonávat technologické překážky asi stejně jako Samsung. Podle všeho má nový design přinést menší tlačítko pro zapínání a další změny. Ty přicházejí na popud lidí, kteří telefon využívají a testují ho.

Dobrá zpráva je také ta, že firma chystá i svého nástupce pro příští rok. Bude mít více displejů. Je tedy možné, že příští rok se skládané telefony na plno rozjedou.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.