Vypnout reklamy

V únoru byl představen skládaný telefon Huawei Mate X. Telefon měl dorazit ke konci tohoto měsíce, ale dík zákazu ze strany Ameriky, tak musela firma změnit své plány.

Podle zprávy CNBC a The Wall Street Journal firma potvrdila, že skládaný telefony Huawei Mate X dorazí v září tohoto roku.

Firma se navíc bude soustředit uvést na trh telefon tam, kde je již 5G infrastruktura, takže do české republiky telefon pravděpodobně nedorazí.

Huawei Mate X a 5G certifikát
Huawei Mate X a 5G certifikát

Poté co měl Samsung problémy se svým skládaným telefonem, tak firma Huawei chce svůj telefon pořádně otestovat, aby se při uvedení na trh nic nestalo. Huawei taktéž spolupracuje s několika operátory a vývojáři aplikací, aby mohli uživatelům přinést ten nejlepší zážitek.

Mluvčí společnosti Huawei taktéž potvrdil, že zákaz ze strany Ameriky na technologie US nebude mít žádný vliv a telefon poběží na Androidu. Telefon byl totiž certifikován před tímto zákazem.

Telefon bude jinak stát 2299€.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.