Vypnout reklamy

Huawei Mate Xs se neuvěřitelně těžko opravuje

Vydáno dne: 29.4.2020

Jak těžko se opravuje telefon Huawei Mate Xs? Máme k dispozici test od firmy iFix, která se pokusila telefon opravit. Není to vůbec jednoduché…


iFixit konečně dokončil test, jak moc dobře se dá opravovat nový telefon Huawei Mate Xs. Jedná se o druhou generaci skládaného telefonu. Nicméně opravit ho je opravdu náročné.

Problém je například výměna samotné baterie, která je rozdělená na dvě části. Právě baterie odcházejí velmi brzy a výměna by měla být právě jednoduchá, což u tohoto telefonu není. Těžko se například odstraňuje samotné lepidlo.

Nicméně displej vypadá na tomto telefonu mnohem více odolný, než tomu bylo u první generace. Nový design nabízí lepší ochranu proti prachu.

Nicméně skóre opravitelnosti je na úrovni 2 bodů z 10, což je stále lepší, než Motorola Razr 2019.

Další zajímavé příspěvky
Huawei Mate Xs je tady
Telefon Huawei Mate Xs

Nový telefon Huawei Mate Xs je tady. Jedná se o perfektní skládaný telefon, avšak cena by mohla být úplně někde Přečíst si více

Huawei Mate Xs v ČR
Huawei Mate Xs

Nový telefon Huawei Mate Xs je oficiálně k dispozici v České republice. Nový telefon nabídne senzační podívanou s přepracovaným displejem.

Huawei Mate Xs oficiálně
Huawei Mate Xs

Huawei Mate Xs je takový upgrade telefonu Huawei Mate X z minulého roku. Nicméně je bez Google služeb a tak Přečíst si více

Patent odhaluje další skládaný telefon. Může to být Mate X2.
Huawei Mate X

Huawei Mate X2 patent na EUIPO. Nový telefon pravděpodobně nabídne vylepšené funkce i se stylusem. K dispozici máme skicy.

Tágy: