Huawei nova 3 dorazí 18. Července

Huawei má spoustu telefonu, které prodává. Důvodem je, že firma dokázala obsáhnout veškeré cenové segmenty a tak dokáže nabízet jak high-end telefony, tak i low-end telefony. Po odhalení Huawei P20 a P20 Lite přichází na řadu Huawei Nova 3 série, která má operovat někde mezi těmito dvěma telefony. Podle zprávy na sociální síti Weibo, má […]

Huawei má spoustu telefonu, které prodává. Důvodem je, že firma dokázala obsáhnout veškeré cenové segmenty a tak dokáže nabízet jak high-end telefony, tak i low-end telefony. Po odhalení Huawei P20 a P20 Lite přichází na řadu Huawei Nova 3 série, která má operovat někde mezi těmito dvěma telefony.

Podle zprávy na sociální síti Weibo, má být telefon odhalen 18. Července v Shenzhenu s duálním AI fotoaparátem a s výřezem v displeji. Huawei Nova 3 vypadá podobně jako Huawei P20 Lite, ale s trošku odlišnými specifikacemi.

Specifikace

Telefon nabídne osmijádrový procesor s 2.3GHz a poběží na čipu Kirin 659 i přesto, že byly dohady o Kirin 710. K dispozici bude v 6GB variantě RAM a 64GB nebo 128GB interní paměti. Velikost displeje bude 6.3 palců s Full HD+ rozlišením.

Chytrý fotoaparát bude mít senzory 16 MPx + 24 MPx, tedy podobné tomu z Honor 10 a v přední části duální selfie kamera s 24 MPx +2 Mpx.

Baterie Huawei Nova 3 bude mít 3650 mAh a k dispozici se super rychlou nabíječkou, která dokáže nabít do 30 minut 50%.

Zdroj