Huawei Nova 3 na teaseru

Huawei vyslal do světa novou fotografií, která ukazuje telefon Huawei Nova 3. Je zde vidět jak zadní část telefonu, tak i jeho přední část, kde můžeme vidět výřez. Takže tady máme výřez s duálním fotoaparátem a samozřejmě i na zadní straně máme duální fotoaparát a se snímačem otisků prstů. Podle fotografií usuzujeme, že se telefon nabídne ve dvojím […]

Huawei Nova 3

Huawei vyslal do světa novou fotografií, která ukazuje telefon Huawei Nova 3. Je zde vidět jak zadní část telefonu, tak i jeho přední část, kde můžeme vidět výřez.

Takže tady máme výřez s duálním fotoaparátem a samozřejmě i na zadní straně máme duální fotoaparát a se snímačem otisků prstů. Podle fotografií usuzujeme, že se telefon nabídne ve dvojím barevném provedení a to v modré a zlaté barvě. Je potvrzena kamera s 24MPxAI schopností (rozpoznávání scén).

Specifikace

Díky certifikačnímu úřadu TENAA víme specifikace. Jedná se o osmijádrový procesor s taktem okolo 2.3 GHz, 6.3 palcový displej s 2340 x 1080px rozlišením a nechybí 6GB RAM a 64/128GB interní úložiště.

Zadní duální fotoaparát se skládá z 16MPx hlavního senzoru a 24MPx sekundárního senzoru. Přední fotoaparát má 24 MPx + 2 MPx. Kapacita baterie u tohoto mobilu je 3650 mAh a odhalení nova 3 má být 18. července.

zdroj: gsmarena.com