Vypnout reklamy

Nova 6 má oficiální promo videa k dispozici. Tyto mobilní telefony již byly představeny. Má se jedna o vlajkové telefony a poté telefon střední třídy.

Huawei již představilo telefon nova 6. Jednalo se o tři nový telefony, kde je nova 6 standardní verze, 5G verze a poté střední třída nova 6 SE.

K tomuto vydání společnost vydala i několik videí, kde ukazují design telefonu, kamery, čip.

U nového nova 6 5G telefonu se soustředí na duální selfie kameru. Druhá kamera má 8MPx a disponuje širokoúhlým záběrem o zorném úhlu 105 gramů.

Další reklamu je na standardní verzi nova 6. Zde ukazuje reklamní video hlavně skleněný design, který chrání telefon. Taktéž je tady 8MPx selfie kamera, která má široký záběr.

Nova 6 SE se soustředí hlavně na fotoaparát, kde na zadní straně má telefon čtyři senzory. Všechny telefony dorazí se 40W rychlým nabíjením. Nova 6 SE bude nabízena s čipem Kirin 810.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)