Huawei oznámil plány pro Daydream

Huawei dnes oficiálně přišel s podporou Daydream VR platformy, která bude k dispozici s Android N. Spousta zařízení, které budou připravení na tuto platformu budou oznámena na konci roku 2016. Teď záleží, kdo bude první. Google představil novou platformu pro výkonnu mobilní virtuální realitu. S nástupem virtuální reality se bude firma Huawei nastolit nízko-cenové mobilní telefony […]

Daydream na Huawei

Huawei dnes oficiálně přišel s podporou Daydream VR platformy, která bude k dispozici s Android N. Spousta zařízení, které budou připravení na tuto platformu budou oznámena na konci roku 2016. Teď záleží, kdo bude první.

Google představil novou platformu pro výkonnu mobilní virtuální realitu. S nástupem virtuální reality se bude firma Huawei nastolit nízko-cenové mobilní telefony s touto certifikací a vysoce kvalitní VR brýle.

Daydream na Huawei

Daydream na Huawei

Jsou tady i ostatní partneři Samsung, HTC, LG, Xiaomi, ZTE, Asus a Alcatel. Huawei však slibuje, že udělá maximální inovace. Vše se dozvíme někdy na podzim 2016. Jedno je jisté. Všichni tito výrobci se budou snažit prosadit jak nejlépe umí.