Vypnout reklamy

Huawei oznámil plány pro Daydream

Vydáno dne: 19.5.2016

Huawei dnes oficiálně přišel s podporou Daydream VR platformy, která bude k dispozici s Android N. Spousta zařízení, které budou připravení na tuto platformu budou oznámena na konci roku 2016. Teď záleží, kdo bude první. Google představil novou platformu pro výkonnu mobilní virtuální realitu. S nástupem virtuální reality se bude firma Huawei nastolit nízko-cenové mobilní telefony […]

Huawei dnes oficiálně přišel s podporou Daydream VR platformy, která bude k dispozici s Android N. Spousta zařízení, které budou připravení na tuto platformu budou oznámena na konci roku 2016. Teď záleží, kdo bude první.

Google představil novou platformu pro výkonnu mobilní virtuální realitu. S nástupem virtuální reality se bude firma Huawei nastolit nízko-cenové mobilní telefony s touto certifikací a vysoce kvalitní VR brýle.

Daydream na Huawei

Daydream na Huawei

Jsou tady i ostatní partneři Samsung, HTC, LG, Xiaomi, ZTE, Asus a Alcatel. Huawei však slibuje, že udělá maximální inovace. Vše se dozvíme někdy na podzim 2016. Jedno je jisté. Všichni tito výrobci se budou snažit prosadit jak nejlépe umí.

 

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)