Vypnout reklamy

Huawei oznámil tablet MatePad Pro

Vydáno dne: 9.12.2019

Huawei představil nový tablet MatePad Pro, který má být konkurencí pro tablety jako je třeba Galaxy Tab S6 nebo tablet od Apple.

Jedná se o vlajkový tablet, který má díru v displeji pro selfie fotoaparát. Jedná se o high-end tablet, který má konkurovat takovým tabletům, jako je například iPad Pro a Samsung Galaxy Tab S6.

Tablet má velikost 10.8 palců AMOLED s rozlišením 2560x1600px s poměrem stran 16:10. Rámeček tohoto tabletu je celkem úzký a má 4.9mm. Selfie kamera má 8MPx a nechybí ani čtyři reproduktory.

MediaTab
MediaTab

MatePad Pro disponuje výkoným čipem Kirin 990 se 6 nebo 8GB RAM a 128/256GB úložištěm. Tablet dorazí s Wi-Fi verzi a LTE.

Váží celých 460 gramů a má rozměry 159 x 245 x 7.2mm. Zadní fotoaparát má 13MPx.

Huawei MediaPad
Huawei MediaPad

Tablet běží na systému Android 10 s EMUI 10. Huawei také poskytuje možnost multi-obrazovky, kdy lze pracovat na tabletu a mobilu zároveň skrz obrazovku na tabletu. Dále lze proměnit tablet v PC s klasickou klávesnici.

Baterie

Kapacita baterie je 7250mAh s nabíjením 40W Huawei SuperCharge, 15W bezdrátové nabíjení, 7.5W zpětné nabíjení (nabíjení jiných zařízení). Tablet má k dispozici M Pen.

Dostupnost

Dorazí v bílé, černé, zelené a oranžové barvě. Prodávat se bude za 470$ a to za 6/128GB verzi a LTE verzi za 540$ za 6/128GB model a 8/256GB verzi.

Před-objednávky jsou již v kurzu, avšak do prodeje zamíří 12. prosince.

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery
Huawei AppGallery

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei
Intel a Huawei

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní Přečíst si více

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.
Huawei firma

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, Přečíst si více

Tágy: