Vypnout reklamy

Huawei P30 Lite je pro ty, kteří si nechtějí kupovat drahý vlajkový telefon, ale chtějí mít alespoň některé specifikace na úrovní high-end.

13.5.2019

Huawei P30 Lite od dnešního dne v prodeji

Právě dnes se spustil prodej nového telefonu Huawei P30 Lite. Zákaznici si tak krom vlajkového telefonu stejné řady mohou vybrat i odlehčenou verzi. Telefon tak bude nabízen za poloviční cenu.

I přesto, že je telefon P30 Lite odlehčený, tak nabízí spoustu technologických inovací. Krom toho je v nabídce stylový design v podobě gradientního těla. Ti z vás, kteří zase rádi fotí na mobilní telefon, tak si mobil připravil trojici kamer s podporou umělé inteligence a hlavním fotoaparátem 48MPx.

Jedná se o favorita ve střední třídě a my si myslíme, že se to firmě povedlo. Huawei P30 Lite má být k dispozici v modré, bílé a černé barvě. Doporučena cena je 8999,- Kč.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Huawei

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.