Vypnout reklamy

Nová softwarová aktualizace pro telefon Huawei P30 Pro přinese spoustu vylepšení. I přesto, že je ze strany US zákaz využívat software i hardware od Amerických společností, tak se firma snaží svůj software vylepšovat.

V tomto případě se jedná o novou verzi EMUI 9.1.0.178. Tato aktualizace přináší dynamické ztmavování. Jedná se o regulaci Voltáže OLED displeje namísto pulzní modulace. To má pomoci šetřit vaše oči ve tmě.

Huawei také dorazí s novou bluetooth technologií, která má opravdu nízkou odezvu a tím pádem je vhodná pro vysoce kvalitní přenos zvuku bez jakéhokoliv zaseknutí.

Huawei P30
Huawei P30

Je vylepšená kvalita fotek a barvy vypadají teď mnohem více přirozeněji a autenticky. Je možné zařadit druhou tvář pro odemykání telefonu a došlo i na optimalizace snímače otisků prstů.

Došlo i na opravy jako je problém s automatickým vypínáním displeje, které nefungovalo, jak by mělo. Stabilita systému byla taktéž upravena.

Všechny telefony Huawei P30 Pro obdrží aktualizaci velmi brzy.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.