Vypnout reklamy

Huawei P30 Pro bude vylepšen

Vydáno dne: 23.6.2019

Nový telefon Huawei P30 Pro bude mít vylepšený software a dorazí s novou technologií bluetooth, optimalizovaným snímačem otisků a další.

Nová softwarová aktualizace pro telefon Huawei P30 Pro přinese spoustu vylepšení. I přesto, že je ze strany US zákaz využívat software i hardware od Amerických společností, tak se firma snaží svůj software vylepšovat.

V tomto případě se jedná o novou verzi EMUI 9.1.0.178. Tato aktualizace přináší dynamické ztmavování. Jedná se o regulaci Voltáže OLED displeje namísto pulzní modulace. To má pomoci šetřit vaše oči ve tmě.

Huawei také dorazí s novou bluetooth technologií, která má opravdu nízkou odezvu a tím pádem je vhodná pro vysoce kvalitní přenos zvuku bez jakéhokoliv zaseknutí.

Huawei P30
Huawei P30

Je vylepšená kvalita fotek a barvy vypadají teď mnohem více přirozeněji a autenticky. Je možné zařadit druhou tvář pro odemykání telefonu a došlo i na optimalizace snímače otisků prstů.

Došlo i na opravy jako je problém s automatickým vypínáním displeje, které nefungovalo, jak by mělo. Stabilita systému byla taktéž upravena.

Všechny telefony Huawei P30 Pro obdrží aktualizaci velmi brzy.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Huawei P30 Pro New Edition již půjde do prodeje
Huawei firma

Nový mobilní telefon od společnosti Huawei je spíše jen takovým oživením / připomenutím série P30 Pro, která měla ještě Google Přečíst si více

Huawei P30 Pro New Edition s Google službami
Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro bude mít upgradovanou verzi a to Huawei P30 Pro New Edition, kde bude k dispozici nově 8 Přečíst si více

Huawei Mate 30 míří na český trh
Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro k dispozici na českém trhu. Již si ho můžete před-objednat. K dispozici bude mít služby Huawei Přečíst si více

Huawei P30 Lite s EMUI 10
Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite obdrží již teď aktualizaci systému na Android 10 a EMUI 10. Podívejte se, jestli právě váš telefon Přečíst si více

Tágy: