Vypnout reklamy
1.5.2019

Huawei P30 Pro dostalo aktualizaci. K dispozici je dual-view kamera.

Huawei neustále vydává nové a nové aktualizace pro telefon Huawei P30 Pro. Poslední aktualizace se objevila v Indií, kde se soustředila hlavně na uživatelské rozhraní. Tentokrát však vyšla další a se zajímavými novinkami, jako je dual-view mód.

Nová aktualizace je ve verzi EMUI 9.1.0.153 a prozatím je k dispozici v Číně. Je však jasné, že se aktualizace objeví taktéž mimo Čínu a to v celém světě.

K dispozici máme video, kde se můžete podívat, jak takový dual-view mód v kameře vypadá. Jedná se v základu o dvě videa, které jsou vedle sebe. Jedno nahrává hlavním fotoaparátem a druhé video je za pomocí ZOOM senzoru.

Je zde taktéž bezpečnostní aktualizace pro měsíc duben

  • Firma přidala dual-view mód do kamery, která poskytuje panoramatický pohled a bližší video při nahrávání. Mód vám tak dá dvojí pohled.
  • Nechybí ani skvělý portrétový mód s parádními efekty rozmazané pozadí.
  • Automatická aplikace efektů
  • Bezpečnostní aktualizace vylepšující zabezpečení.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.