Vypnout reklamy

Huawei P40 a P40 Pro – novinářské rendery

Vydáno dne: 29.1.2020

Novinářské rendery telefonu Huawei P40 a P40 Pro k dispozici. Pojďme se podívat, co telefony nabídnou a v jakých barvách dorazí.

K dispozici máme další rendery telefonu P40 a tentokrát v několika barvách. Již také víme, že Huawei P40 Pro bude mít celkem čtyři kamery.

Huawei P40 Pro nabídne tedy ToF senzor a vylepšený širokoúhlý senzor, pro ještě lepší snímání. Očekáváme také aktualizovaný periskopický senzor, který zvládne až 100x hybridní zoom a 52MPx hlavní kameru.

Huawei a LEICA

Huawei stále spolupracuje s německou firmou LEICA, která se stará o optimalizaci fotografií z telefonu Huawei P40. Nový telefon proto bude disponovat módem pro noční focení a to již v základu.

Vidíme tady také duální selfie kameru v 6.7 palcovým displeji.

Je i lehká změna v zaoblení displeje. Na horní a spodní části telefonu je viditelné, ale na bocích až tak ne. Nicméně Huawei muselo změnit strukturu celého rámečku, aby zajístili vysokou odolnost.

Huawei P40 barvy
Huawei P40 barvy

Uvnitř telefonu je potom Kirin 990 s 5G podporou. Dorazí ve variantě 8/128GB a 12/256GB. Samozřejmě s Android 10 a EMUI 10.

Huawei P40 Lite

Huawei tyto telefony představí v Paříži a to na konci Března. Má se zde objevit také základní model této série a to je Huawei P40 Lite.

Nicméně pokud bude zákaz používání služeb ze strany Google trvat, tak je možné, že se datum vydání telefonu odsune.

Telefony mají dorazit v barvách: černé, zlaté, stříbrné, modré a bílé.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: