Vypnout reklamy

Huawei P40 Lite E oficiálně

Vydáno dne: 28.3.2020

Huawei P40 Lite E oficiálně k dispozici a v prodeji. Firma Huawei vydala nový telefon, který se vůbec neočekával, avšak je již v prodeji.

Na trh se dostal nový mobilní telefon, který se ani moc neočekával. Jedná se o odlehčený telefon P40 Lite E. Je vybaven procesore Kirin 710F s trojicí fotoaparátů na zadní straně.

Telefon je již v prodeji od 26. března a jedná se o telefon spíše pro mladé.

Fotoaparát

Nabízí kvalitní fotoaparát 48MPx se širokoúhlým objektivem se clonou f/1.8. Ultraširokoúhlý objektiv zase s rozlišením 8MPx má zorné pole 120 stupňů. Třetí senzor je 2MPx a má na starosti hloubku a ostrost.

Huawei P40 Lite E
Huawei P40 Lite E

Fotoaparát vytváří kvalitní snímky i za nízkých světelných podmínek.

Pokud telefon zjistí, že uživatel fotografuje s podsvícením, tak se zapne HDR režim. Telefon Huawei P40 Lite E nabízí funkci AI Scene Recognition se kterou dokáže telefon rozpoznat více než 500 scén. Fotka je pak mistrovským dílem.

Pod displejem je pak přední fotoaparát 8MPx s podporou umělé inteligence, režimeme portrét a funguje také jako Face Unlock 2.0 pro odemknutí zařízení tváři.

Varianty

Telefon se prodává v černé a modré barvě. Jedna varianta je pak Dual SIM a druhá klasika. K dispozici je možnost rozšíření o microSD na 512GB.

Displej

Displej telefonu je 6.39 palců s rozlišením HD + 1560 x 720px. Systém EMUI 9.1, čip Kirin 710F, 4000mAh baterie. Telefon má před-nainstalovaný HMS a tedy základní aplikace.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: