Vypnout reklamy

Huawei plánuje dodat více než 10 milionů jednotek řady Pura 70 v tomto roce

Čínský výrobce Huawei nedávno představil svou novou řadu smartphonů Pura 70, které by mohly podle analytika TechInsights Sui Qiana v roce 2024 dosáhnout prodeje přes 10 milionů kusů, pokud nedojde k…

Huawei plánuje dodat více než 10 milionů jednotek řady Pura 70 v tomto roce

Čínský výrobce Huawei nedávno představil svou novou řadu smartphonů Pura 70, které by mohly podle analytika TechInsights Sui Qiana v roce 2024 dosáhnout prodeje přes 10 milionů kusů, pokud nedojde k problémům s výrobní kapacitou a cena zůstane rozumná. Tento odhad se týká modelů Pro, Pro+ a Ultra a měl by podle Qiana přispět ke zvýšení tržeb a růstu Huawei, stejně jako k nastavení nových rekordů ve zpětných dodávkách.

Všechny modely Huawei Pura 70 jsou poháněny čipem Kirin 9010 SoC a nabízejí špičkové technické specifikace a design. Zatím se ale továrny s touto novou řadou musí ještě plně rozjet, aby bylo možné uspokojit poptávku.

Jak se zdá, stojí Huawei před velkou šancí a výzvou zároveň. Zajímavé bude sledovat, jak se nová řada Pura 70 osvědčí na trhu a zda skutečně dosáhne takových významných prodejních čísel.

FAQ:
1. Jak se liší modely Pura 70 Pro, Pro+ a Ultra od sebe?
2. Bude Huawei schopen dostát očekáváním a dosáhnout prodeje 10 milionů kusů v roce 2024?
3. Jaký je důvod, proč jsou tyto telefony považovány za průlomové v nabídce Huawei?

Zdroj: https://www.gsmarena.com/huawei_pura_70_series_10_million_shipments_prediction-news-62517.php