Huawei prodal přes 6 miliónů P9 telefonu

Huawei P9 vlajkový telefon si vede ve svých prodejích docela dobře. Prvně bylo řečeno, že tato společnost zvládla odeslat 2.6 miliónů P9 a P9 Plus jednotek v prvních 6 týdnů, ale teď je mnohem dále. Huawei právě prodal přes 6 miliónů jednotek P9 celosvětově. To vše stojí v oficiálním prohlášení této společnosti. Není zde zmínka […]

Huawei P9 mobilní telefon

Huawei P9 vlajkový telefon si vede ve svých prodejích docela dobře. Prvně bylo řečeno, že tato společnost zvládla odeslat 2.6 miliónů P9 a P9 Plus jednotek v prvních 6 týdnů, ale teď je mnohem dále.

Huawei právě prodal přes 6 miliónů jednotek P9 celosvětově. To vše stojí v oficiálním prohlášení této společnosti. Není zde zmínka ohledně P9 Plus, takže to vypadá, že se jedná pouze o P9 telefon.

https://www.youtube.com/watch?v=uFMmlQ6FSNA

Uživatelé obdivují fotoaparát, který je opravdu velmi kvalitní a má opravdu profesionální fotografické efekty. Huawei totiž na fotoaparátu tak trošku spolupracoval nebo-li spíše nechal si fotoaparát certifikovat společnosti Leica. To znamená, že fotoaparát společnost schválila a byla s kvalitou fotek spokojena, proto na zadní straně fotoaparátu vidíte firemní logo LEICA.